Умови сплати послуг

Загальні умови :: Умови розміщення вузлів :: Умови сплати послуг :: Про компанію

Умови сплати послуг

Сплата послуг здійснюється згідно отриманим рахункам та чітко у зазначених сумах. Якщо з будь-яких причин Ви не отримали рахунок після реєстрації на нашому вузлі, повідомте про це адміністратору info@register.ua.

При реєстрації назви домену чи замовленні послуги розміщення Вашого інформаційного вузла, в залежності від того, який вид реєстрації обрано - як приватна особа чи як юридична особа (компанія) - пропонується здійснити відповідний тип оплати.

Якщо Ви зареєструвались (заповнили форми) як приватна особа - автоматично Вам надсилається підтвердження того, що ми отримали Ваше замовлення та рахунок-фактура. Використайте зразок заповнення Заяви на переказ коштів, який Вам необхідно отримати та заповнити в банку, через який Ви здійснюватимите платіж (назва операції - звичайний переказ коштів на разрахунковий рахунок юридичної особи; форма документу - Заява на переказ коштів, Вам її нададуть у банку (квитанція - Форма #31)).

Сплата отриманого рахунку може бути здійснена приватною особою у будь-якому банку України за умови сплати послугу банку у розмірі 1-3%. Віддавайте перевагу комерційним банкам, вони уважніше відносяться до клієнтів, та використовують менший відсоток за переказ коштів, наприклад усього 1% використовують такі Банки, як ПриватБанк, Правекс та ін.
При здійсненні платежу приватна особа не повинна відкривати окремий рахунок.

Зверніть увагу! - Сплата послуг банку за перерахування зазначеної суми (комісійна винагорода банку) здійснюється за рахунок Платника.

Не звертайте увагу, якщо некомптентна посадова особа (насамперед, це стосується Ощадбанку) інформує Вас про те, що наш рахунок закрито, чи заблоковано. Отримати довідку про активність нашого рахунку можна скориставшись телефоном нашого відділення ПриватБанку у м. Києві - (044) 213-8934.

Якщо будь-який банк відмовив Вам у прийнятті такого платежу, будь ласка, повідомте нас про цей випадок, та вкажіть назву, адресу, номер відділення такого банку, та дату такого випадку.

Якщо Вам відмовили у прийнятті переказу коштів на наш рахунок у будь-якому відділенні Ощадбанку України, повідомте про цей випадок нам та у Відділ касових операцій головного (Республіканського) відділення Ощадбанку України за телефонами у м. Києві - (044) 247-8571, відповідальний фахівець - Давиденко Олена Іванівна.

Якщо Ви зареєструвались як юридична особа (компанія), Вам також надсилається підтвердження та звичайний рахунок-фактура.

Після підтвердження та отримання Вашого платежу, Вам надсилається Паспорт домену чи/та Паспорт віртуального серверу електронною поштою, та звичайною поштою замовленим листом надсилаються оригінали рахунка, Паспортів, Акти виконаних робіт, копія Свідоцтва не платників ПДВ та ін.

Загальні умови :: Умови розміщення вузлів :: Умови сплати послуг :: Про компанію

 

* * *