Умови розміщення вузлів

Загальні умови :: Умови розміщення вузлів :: Умови сплати послуг :: Про компанію

Умови розміщення інформаційних вузлів

1. На наших серверах не можуть бути розміщені вузли що рекламують та/чи посилаються або використовують наступний матеріал:

  • інформація та/чи посилання до вузлів з порнографічним і іншим відвертим сексуальним змістом;
  • інформація зі змістом, що порушує будь-чиєсь зареєстроване авторське право, включаючи програми з порушеним захистом і програми для порушення їхнього захисту (warez, cracks, mempatch, serial number etc.);
  • інформація зі змістом, що суперечить Конституції України та/чи міжнародному законодавству.

2. Про використання не запитуваної та/чи анонімної електронної пошти (spam).
Ми робимо негайне скасування облікового запису Абонента на сервері (без повного чи часткового відшкодування вартості сплачених послуг) при:

  • використанні адреси ел. пошти розміщеного вузла (домену) в не запитуваному повідомленні (комерційні розсилки, рекламні повідомлення тощо);
  • при використанні прямого та непрямого  посилання на розміщений вузол (домен) (пере адресація,  проміжні сторінки та ін.) та/чи ел. пошту у не запитуваному повідомленні, якщо такі виявлені;
  • при скарзі, що надійшла, від одержувача та/чи його провайдера про кількаразове одержання не запитуваного повідомлення від адреси ел. пошти та/чи посилань розміщеного вузла (домену);
  • використанні SMTP-сервера (сервер вихідної пошти) розміщеного вузла для розсилання не запитуваних повідомлень ел. пошти;
  • виявленні спроби чи факті підроблення ІP-адреси та/чи назви домену в не запитуваних повідомленнях ел. пошти.

В таких випадках доступ до вузла закривається, інформаційні файли не повертаються, скасовуються інші угоди що до цього вузла. Для відновлення роботи такого вузла застосовується штраф у розмірі $500.

3. Облікові записи ел. пошти ("поштові скриньки") не можуть бути перепродані або використовуватись для надання послуг поштової служби. 

4. Клієнти, що використовують більш ніж 100 облікових записів эл. пошти ("поштових скриньок"), повинні дати пояснення такої необхідності, через можливість перевантаження нашої системи. 

5. Застосовується штраф $30, якщо Ви не сплачується рахунок на протязі 5 днів після призначеної дати, та робиться повне відключення, якщо термін затримки оплати перевищить 11 днів. 

6. Застосовується штраф $30 чи робиться повне відключення (без відшкодування вартості сплачених послуг) при образі персоналу компанії, брутальності з боку клієнта, спробі порушення роботи встановленого програмного забезпечення на сервері, та/чи спробі порушення роботи сервера та/чи інформаційних вузлів інших клієнтів.

Порушення будь-яких з перерахованих правил дає нам можливість відключити Вас від системи без архівації та відновлення (повернення) Ваших даних.

Загальні умови :: Умови розміщення вузлів :: Умови сплати послуг :: Про компанію

* * *